AKTYWNA EDUKACJA ZDROWOTNA – SPOTKANIA W RAMACH MIESIĄCA KOBIET

Zapraszamy wszystkie panie, dziewczyny, mamy i córki do udziału w aktywnej edukacji zdrowotnej podczas inspirujących spotkań z dr Beatą Wróbel, które odbędą się w ramach nadchodzącego Miesiąca Kobiet w naszym mieście.

Dr n. med. Beata Wróbel – ginekolożka, seksuolożka, prekursorka holistycznego diagnozowania i leczenia ginekologicznego. Pionierka w seksuologii ginekologicznej w Polsce. Jest autorką wielu publikacji i prac naukowych, m. in. książki „Sztuka kobiecości” oraz rozdziału w najnowszym wydaniu „Sztuki kochania” Michaliny Wisłockiej.

  • 3 marca w godz. 11.00 – 12.30 odbędzie się dziewczyńska rozmowa bez tajemnic dla mam z córkami o zdrowiu, emocjach i seksualności. Pogłębiająca relacje, skracająca dystans pokoleniowy, łamiąca tabu w atmosferze kobiecości, miłości i wzajemnego zrozumienia.
    Telefoniczne zapisy na spotkanie odbędą się w dniach 26-28 lutego pod nr telefonu: 32 775 83 01 w godzinach pracy Urzędu Miejskiego.
  • 17 marca w godz. 11.00-12.30 zapraszamy na wykład edukacyjny o odkrywaniu radości intymności na każdym etapie życia, o świadomości własnego ciała, sposobie komunikowania się z całą sobą oraz burzeniu niezdrowych stereotypów. 

Zachęcamy do aktywnego udziału w wykładach oraz zadawaniu pytań. Przewidziany poczęstunek, miła niespodzianka oraz losowanie nagród w postaci wizyt i konsultacji medycznych.

Spotkania odbędą się w hali Będzin Arena ul. Sportowa 20.

Link: Tutaj