Adopcja serca

Adopcja serca ❤️❤️❤️
Tradycją naszej szkoły stało się podejmowanie działań dających wsparcie najbardziej potrzebującym. Począwszy od tego roku szkolnego pragniemy otoczyć opieką Mariane Ilboudo, 8- letnią dziewczynkę, uczennicę trzeciej klasy, mieszkankę Burkina Faso, jednego
z najbiedniejszych i najbardziej niebezpiecznych krajów północno-zachodniej części Afryki. Jest to kraj, w którym trwa wojna i każdego dnia dochodzi do mniejszych lub większych ataków i egzekucji dokonywanych na cywilach, gdzie terroryści czują się bezkarni.
Podejmując współpracę z Pallotyńskim Sekretariatem Misyjnym Prowincji Chrystusa Króla,
w projekcie pod nazwą Pallotyńska Adopcja Serca zobowiązaliśmy się do dokonywania comiesięcznej wpłaty 70,- zł, czyli ok. 16 dolarów na konto Adopcji Serca. Pieniądze zostaną przeznaczone na podręczniki, ubrania i codzienne potrzeby naszej podopiecznej.
Mariane należy do najlepszych uczniów w swojej klasie, jej średnia ocen wynosi 9 na 10 punktów. Ma trzech braci i siostrę. Została ochrzczona i przygotowuje się do I. komunii.
Adopcja, jakiej się podjęliśmy jest dla naszej szkolnej społeczności niezwykle trudnym
w obecnej sytuacji zadaniem. Dlatego zwracamy się z ogromną prośbą do wszystkich osób, mogących nas wesprzeć, o datki i pomoc w uzbieraniu tej kwoty każdego miesiąca.
Na parterze przy drzwiach wejściowych do szkoły w najbliższy poniedziałek (tj. 16.11.) zostanie ustawiona SKARBONKA, do której będzie można wrzucać datki. Liczy się każda złotówka. Niech nasze wsparcie umożliwi temu dziecku szczęśliwe ukończenie szkoły i start
w lepsze życie.
Obraz może zawierać: 1 osoba, stoi