Dzień Otwarty był okazją do spotkania z Dyrekcją szkoły, nauczycielami, a także przyszłymi koleżankami i kolegami

28 marca w murach naszej szkoły powitaliśmy przyszłych uczniów klasy pierwszej wraz z rodzicami !
   Uroczystość rozpoczęła Pani dyrektor Małgorzata Wójcik, która przywitała przybyłych gości. Następnie uczniowie klasy I a i III a przedstawili spektakl pt. „Nasza super szkoła”, po którym goście udali się na zwiedzanie budynku, gdzie mogli zobaczyć różne pracownie, halę sportową, bibliotekę, świetlicę i sale lekcyjne. W hali sportowej czekała na milusińskich niespodzianka. Pani Jola Teda przygotowała tory przeszkód. Wszyscy ukończyli je wzorowo i w nagrodę otrzymali dyplomy i słodkości. Kolejne atrakcje czekały na dzieci w pracowniach edukacji wczesnoszkolnej.
    Były zabawy taneczne i plastyczne. Na każdego uczestnika czekały drobne nagrody: breloczki, zakładki i słodycze. To był udany dzień. Jak widać na dołączonych zdjęciach, dzieci dobrze się bawiły, a rodzice mogli porozmawiać z nauczycielami. Mamy nadzieję, że wywarliśmy na naszych odwiedzających pozytywne wrażenie. Bardzo się cieszymy, że już we wrześniu spotkamy się ponownie, aby rozpocząć wspólną, ośmioletnią przygodę edukacyjną w Szkole Podstawowej nr 9 im. Noblistów Polskich.