Mistrzostwa Będzina w piłce siatkowej chłopców

Mistrzostwa Będzina w piłce siatkowej chłopców.
Szybko i bez straty seta nasi siatkarze rozprawili się ze swoimi rywalami podczas zawodów piłki siatkowej, rozgrywanych na naszej hali. Młody zespół , który tworzą chłopcy z klasy VII a i II a gimnazjum, najpierw pokonał drużynę z G2 – 2:0 , a później, również bez straty seta, wygrał swoje kolejne spotkanie z ekipą G4. Zajmując bezapelacyjnie I m-ce w turnieju nasi siatkarze zapewnili sobie awans do zawodów powiatowych i udowodnili, ż wiodą prym w tej dyscyplinie sportu.
Dodatkowo statuetkę dla najlepszego zawodnika turnieju, z rąk Pani Dyrektor Elżbiety Wyderki, otrzymał Marcel Wójcikiewicz.
Zespół grał w składzie: Pieniążek Michał, Żak Sebastian, Malinowski Michał, Szpernalowski Mateusz, Pasternak Wojciech, Kaliszuk Jakub, Popek Norbert, Mader Jakub, Kiszel Marcin, Przyłucki Patryk, Zabielny Jakub, Jędrusiak Jan, Wójcikiewicz Marcel, Patrzałek Patryk.

Related News

Wszelkie prawa zastrzeżone © mzs4.bedzin.pl