Dzień rodziny

Dnia 9 czerwca 2018 r. w naszej szkole odbyło się wielkie święto – akademia z okazji „Dnia Rodziny” podczas pikniku rodzinnego „Kucharze – dzieciom”.

Dzień Rodziny obchodzony jest w naszej szkole co roku. Święto było bardzo doniosłe za sprawą Rodziców, którzy pojawili się w komplecie, a obecność Pani Dyrektor dodała powagi całej akademii.

Uroczystość rozpoczęliśmy od przedstawienia zorganizowanego przez klasy I a i II a pt. „Złota kaczka” .  Montaż słowno – muzyczny zaprezentowali  uczniowie klas I a i I b. Rodzice z dumą i łzami w oczach przysłuchiwali się pięknej recytacji wierszy, która przeplatała się z wesołymi  piosenkami. Nasze dzieci kolejny raz udowodniły, że prócz talentu krasomówczego oraz wokalnego drzemie w nich również duży potencjał aktorski. Oprócz gorących podziękowań i serdecznych życzeń na rodziców czekała niespodzianka – prezenty przygotowane przez dzieci.

Taka uroczystość pozostawia po sobie nie tylko miłe wspomnienia, ale przede wszystkim cementuje więzy rodzinne,  zachowując tym samym tradycje, jakie budowane są w społeczności lokalnej.