Złoty medal Grand Prix Polski Cheerleaders!

Serdecznie gratulujemy uczennicom naszej Szkoły które zdobyły złoty medal Grand Prix Polski Cheerleaders rywalizując o puchar burmistrza Tyczyna – Lenie Drabek z oddziału przedszkolnego oraz Anastazji Bosak, Hannie Grabowskiej, Dominice Kopijce, Rozalii Ziębinskiej z grupy Elastic Minis.

Przytul się do drzewa

Ogólnopolska kampania „Przytul się do drzewa” ma na celu zwrócenie uwagi na bezpieczne i mądre poruszanie się po lasach, uczula na rzeczy, które świadomie lub nieświadomie mogą doprowadzić do pożaru lasu. #straznicylasow

Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków

Dzieci z oddziału przedszkolnego obchodziły Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków, w ramach którego odwiedziły Pomnik ku czci poległych w czasie II wojny światowej, który jest obiektem historycznym o szczególnym znaczeniu dla lokalnej społeczności.

Mali ogrodnicy z III B

Uczniowie klasy IIIB w czwartek podjęli się sadzenia kwiatów do skrzyń przy wejściu głównym szkoły.
Dziękujemy rodzicom za zakup roślinek.
🌻🌷🌼🌸🌺🌹🌻