18.03.2021 obchodziliśmy Światowy Dzień Recyklingu

18.03.2021 obchodziliśmy Światowy Dzień Recyklingu. W ciągu całego tygodnia najmłodsi uczniowie naszej szkoły uczyli się o tym co to jest recykling i jak należy segregować odpady. Wykazali się niezwykłą kreatywnością podczas wykonywania plakatów zachęcających do segregacji oraz recyklingu. Efektem współpracy dzieci i rodziców były eko stroje – w całości wykonane z surowców wtórnych. Po powrocie do szkół wręczone zostaną dyplomy oraz drobne upominki dla uczniów, których stroje zrobiły największe wrażenie. Klasa 3a dołączyła do projektu „Lekcja nieśmiecenia „realizowanego przez Fundację „Nasza Ziemia”.

Przedszkolaki przygotowane do Wielkanocy

Dzieci z oddziału przedszkolnego przyozdobiły przedszkole, szkołę i otoczenie placówki na święta wielkanocne 🐥🐣🐣
Cześć ozdób wielkanocnych została wysłana na konkursy świąteczne.
Czekamy z niecierpliwością na ich wyniki.