Pamiętacie Mariane ? Adopcja Serca – to naprawdę działa !

Pamiętacie Mariane?
Nasza podopieczna w projekcie Adopcja Serca ma się dobrze. 😀👍😀Przeprowadzona przez nas zbiórka tylko w listopadzie i grudniu dała całkiem niezłe rezultaty. Udało nam się zebrać 195 zł, co pozwoli na sfinansowanie edukacji dziewczynki przez 3 miesiące. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za otwarte serca i chęć pomocy. Oczywiście nadal prowadzimy zbiórkę i liczymy na kolejne datki. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku przesłaliśmy do Burkina Faso list z życzeniami dla Mariane i jej licznej rodziny. W liście poinformowaliśmy ją o tym, skąd jesteśmy, co lubimy robić i o naszej sympatii dla niej i dzieci, które, tak jak Mariane, potrzebują wsparcia i pomocy. W odpowiedzi na list dostaliśmy plakat informacyjny z Fundacji Adopcji Serca, podziękowania od Mariane i informację o tym, że dziewczynka i jej rodzina czują się dobrze. Cieszymy się z rezultatów akcji. Po prostu serce rośnie:) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️