Mistrzostwa Szko艂y w tchoukballu dziewcz膮t馃ぞ馃

Po prawie o艣miu tygodniach zmaga艅 zako艅czy艂y si臋 zawody sportowe dziewcz膮t, w popularnego w naszej szkole tchoukballa. Do rywalizacji przyst膮pi艂o sze艣膰, trzyosobowych dru偶yn z klas VII-VIII. Rywalizacja przebiega艂a system”ka偶dy z ka偶dym”, st膮d do rozegrania by艂o 15 mecz贸w. Poziom rozgrywek by艂 wysoki, rzucono 艂膮cznie ponad 100 bramek. Dziewcz臋ta nie odpuszczali, da艂y z siebie wszystko. Ostatecznie w zawodach zwyci臋偶y艂a dru偶yna HNPS 馃弳馃 w sk艂adzie: Amelka Siwek, Natalia Flasza,Ania Grelak.
馃弳馃II miejsce przypad艂o zespo艂owi „Kwiatuszki”-Patrycja Wojciechowska, Ola Misztal,Ania Margiel.
馃弳馃na III miejscu uplasowa艂 si臋 zesp贸艂 „Kakady” -Kalina Cichy, Karolina Manterys, Daria Szostakowska.
Dru偶yny z podium otrzyma艂y pami膮tkowe medale, dyplomy i s艂odkie upominki. Pozosta艂e uczestniczki zawod贸w : zespo艂y J3, 420, „Kociaki”, r贸wnie偶 otrzyma艂y dyplomy i s艂odkie upominki.
Gratulujemy zwyci臋zcom i wszystkim ,kt贸rzy uczestniczyli w rozgrywkach, podczas aktywnych przerw.