„Nie igraj z kleszczem!” – kolejna edycja kampanii edukacyjno-informacyjnej

„Nie igraj z kleszczem!” – pod takim hasłem przeprowadzono pogadanki z uczniami klas czwartych (przyroda), siódmych (biologia) i klasą 6a (godzina z wychowawcą). Zapisy w dzienniku.
Pogadanka wsparta była prezentacją w PP wykonaną przez nauczyciela biologii w oparciu o stronę kleszcze.info.pl.
Uczniowie dowiedzieli się: jak uchronić się przed kleszczem, jak go usunąć, jakie choroby wywołuje. A co najważniejsze, że można zaszczepić się przeciw KZM.

Nie igraj z kleszczem!

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Szanowni Państwo,

Od 1 kwietnia 2021 r. do 30 września 2021 r. na terenie kraju trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.

Udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 r. jest realizowany następującymi metodami:

-metodą samospisu internetowego

-aplikacja dostępna jest na stronie https://spis.gov.pl

-metodą wywiadu telefonicznego,

dzwoniąc na infolinię spisową obsługiwaną przez pracowników statystyki publicznej
od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00 pod numerem: 22 279 99 99,
z uwagi na epidemię wywiady bezpośrednie nie będą realizowane do odwołania.

W ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań zbierane są następujące dane:

Charakterystyka demograficzna osób,
Aktywność ekonomiczna osób,
Poziom wykształcenia,
Niepełnosprawność,
Migracje wewnętrzne i zagraniczne,
Charakterystyka etniczno-kulturowa,
Gospodarstwa domowe i rodziny,
Stan i charakterystyka zasobów mieszkaniowych (mieszkania i budynki).

Osoby, które dokonały samospisu internetowego zachęcamy do udziału w „Loterii Narodowego Spis Powszechnego Ludności i Mieszkań” https://loteria.spis.gov.pl/

Do wygrania cenne nagrody!

Przedszkolaki zwiedzają szkołę !

Dzieci z oddziału przedszkolnego odwiedziły różne pracownie w naszej szkole. Przedszkolaki poczuły się jak prawdziwi uczniowie, którzy już niedługo zaczną swoją szkolną przygodę . Dzieci są bardzo ciekawe otaczającego ich świata i chętnie pogłębiają swoją wiedzę oraz umiejętności.