Marzycielska poczta działa w naszej szkole

Uczniowie klasy III a nie są obojętni na los rówieśników, na ich choroby i cierpienie, dlatego włączyli się w akcję „Marzycielska poczta”. Każdy
z uczniów napisał list do wybranego przez siebie chorego dziecka po to, aby wesprzeć je i zapewnić, że nie jest osamotnione w chorobie.

Zapach świąt

W naszej szkole zapanowała świąteczna atmosfera. Uczniowie upiekli i ozdobili pierniki, sprzedawali ciasta świąteczne, wykonywali ozdoby choinkowe, przystroili drzewka na korytarzu wraz z nauczycielami i zbudowali szopkę w holu z pomocą pana konserwatora.
Samorząd uczniowski jutro wybierze klasę, która najładniej została udekorowała na święta, a pojutrze najciekawiej przyozdobiony stół wigilijny. Wyniki zostaną podane po jasełkach.

Triki i rooooolkowe szaleństwo!

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w zajęciach nauki jazdy na rolkach. Radzą sobie świetnie, potrafią wykonywać różne triki, przeskakiwać przez przeszkody. Rolkarstwo to ich wielka pasja, gratulujemy sportowego hobby.

Trudna sztuka… bandażowania;)

Pierwsza pomoc, część druga.

Tym razem uczyliśmy się jak bandażować.
W razie urazu dłoni, łokcia i głowy wiemy jak użyć bandaża.
Przy tym zabawa była przednia.