Konkurs KonTech

Zakończył się pierwszy etap trzeciej edycji Konkursu Wiedzy Technicznej „Kontech”.
Miło nam poinformować, że dwóch uczniów z naszej szkoły:
Karol Maszczyk
Dawid Rak,
zakwalifikowało się do finałowego etapu konkursu, który odbędzie się
27 lutego 2018 roku o godzinie 9:00 w sali konferencyjnej Pawilonu B,
w Technicznych Zakładach Naukowych. Serdecznie gratulujemy:)

Przedszkolaki na spotkaniu z Mikołajem

Z okazji Mikołajek dzieci z oddziału przedszkolnego wybrały się do Teatru Zagłębia w Sosnowcu na sztukę pt.,, Pyza na Polskich dróżkach”. Po obejrzeniu spektaklu dzieci odwiedził Mikołaj ,który wręczył prezenty. Podczas całego wydarzenia towarzyszył dzieciom dobry humor i wiele pozytywnych emocji. Zapraszamy do obejrzenia galerii:)

Gratulacje dla Kaliny :)

Kalina Cichy, uczennica kl. III a zdobyła wyróżnienie w kategorii –  Taniec – w IV Wojewódzkim Festiwalu Talentów. To już kolejne wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Eko-bohater

W klasach trzecich szkoły podstawowej realizowane były zajęcia w ramach kampanii edukacyjno – informacyjnej „W zgodzie z naturą”, prowadzonej przy współfinansowaniu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska. Zajęcia miały na celu rozwijanie świadomości ekologicznej wśród uczniów
i zachowań proekologicznych w życiu codziennym, a także uświadomienie im wpływu sposobu życia ludzi na stan środowiska przyrodniczego.