Wokół  Magicznego  Drzewa

W I Regionalnym Konkursie Czytelniczo – Plastycznym naszą szkołę reprezentuje Amelia Siwek   z  klasy IV B. Każdy uczeń do konkursu miał wykonać prace plastyczną przedstawiającą sceną lub wydarzenie związane z literaturą,, Czerwone krzesło’’ lub ,,Tajemnica mostu’’ A. Maleszki. 28 listopada o godzinie 11.00  będziemy za koleżankę trzymać  kciuki. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 7 w Dąbrowie Górniczej.

Powiat będziński w moich oczach

W konkursie fotograficznym naszą szkołę reprezentowało siedmiu uczniów. Zdjęcia należało dostarczyć 14 listopada do Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach. Uczestnik konkursu mógł wykonać od 1 do 5 zdjęć na podany temat. Dzieciom gratulujemy pomysłów i czekamy na otwarcie wystawy.

Profilaktyka uzaleznień

w dniach 7-11.11 r. odbyły się warsztaty dotyczące profilaktyki  uzależnień, przeciwdziałania przemocy i bezpieczeństwa
w Internecie: Jak nie stać się sprawcą?, Uwolnij się z sieci!

Warsztaty odbyły się w klasach:0, IV,V,VII SP oraz II G.

Były prowadzone metodami aktywnymi, przyciągnęły uwagę uczniów i rozbudziły aktywność uczestników.

Warsztaty organizowała  Magdalena Migas
– pedagog szkolny.

W dniach 23.10 oraz 25.10 odbyły się także warsztaty z profilaktyki uzależnień dotyczące zagrożeń związanych z dopalaczami. Przeprowadzono je w klasach VI i VII -ch SP.