Najlepszy geograf już wybrany !

Piotrek i Robert

Najlepszymi geografami w szkole zostali
szkoła podstawowa – Piotr Konieczny
gimnazjum – Robert Dulik
Pozostali najlepsi przedmiotowcy zostaną przedstawieni w Dniu Edukacji Narodowej.
Gratulujemy !

Dzień chłopaka w klasach 1-3 sp :)

DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASACH I – III

Z okazji Dnia Chłopaka życzymy Wam,
abyście byli pomocni jak komputer,
szybcy jak japoński skuter,
sympatyczni jak maskotka
i słodziutcy jak szarlotka !

W każdej klasie dziewczynki razem z paniami, w tajemnicy przed chłopcami, przygotowywały się do obchodów Dnia Chłopaka.
Kiedy nadszedł oczekiwany 29 września wszystkie dziewczynki odśpiewały swoim kolegom gromkie „ Sto lat!” i złożyły najszczersze życzenia, aby się wszystkie marzenia chłopaków spełniły, mieli dobre oceny, nie kłócili się z nimi i żyli jak najdłużej w szczęściu
i radości. Potem nie było już tak łatwo. Chłopcy musieli przejść wiele prób, aby otrzymać miano „ dżentelmena”, „ duszy towarzystwa ”, „ pomocnej dłoni”. Musieli też przekonać swoje koleżanki, że potrafią pięknie śpiewać. Na osłodę dostali prezenty oraz słodkie upominki, które natychmiast skonsumowali. Mamy nadzieję, że byli zadowoleni z takich obchodów ich święta.się z nimi i żyli jak najdłużej, a najlepiej to w radości. Na osłodę dnia dostali słodkie upominki, które skonsumowali.

Współpracujemy z organizacjami pozarządowymi

Nasza szkoła współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi.
W tym roku nawiązaliśmy współpracę z nowymi organizacjami – PCK i PAH
PCK
akcje – Wyprawka dla żaka i Gorączka złota
PAH
akcje – Pajacyk i Pomoc dla Afryki

Zagłosuj!

Szkoła Podstawowa nr 9 w Będzinie przystąpiła do programu „Wzorowa Łazienka”. Program ma formę konkursu. Nagrodą główną w konkursie jest remont łazienek w szkole o wartości 30 tyś. zł.

Zasady są proste – należy codziennie oddać głos na szkołę.

Jak oddać głos?

1. Należy wejść na stronę internetową – https://www.wzorowalazienka.pl
  2. Otworzyć zakładkę Głosuj i wyszukać naszą szkołę (SP nr 9 w Będzinie).
  3. Zagłosować wpisując swój adres e- mail.
  4. Otworzyć swoją skrzynkę mailową i aktywować głos.

UWAGA: Z jednej skrzynki można głosować raz dziennie, a z jednego adresu IP można oddać max.150 głosów w ciągu doby.

1 PARAGON = 20 GŁOSÓW

Oddając jeden głos można przyznać szkole jednorazowo 20 głosów. Wystarczy, że kupując dowolny produkt marki Domestos, zostanie zachowany paragon i po wejściu na stronę w sekcji „Głosuj”, należypodać  dane z paragonu oraz załączyć jego zdjęcie. Po pozytywnej weryfikacji paragonu, szkole, na którą głosowano, zostanie przyznanych 20 głosów. Nie ma limitów w głosowaniu z paragonami. Nie ma znaczenia liczba produktów marki Domestos na paragonie. Każdy paragon to 20 głosów dla szkoły.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich uczniów, rodziców i przyjaciół o głosowanie na naszą szkołę. Uczniowie bardzo zaangażowali się w projekt, ponieważ marzą o nowych łazienkach. Prosimy o liczne głosy, które pomogą spełnić marzenia dzieci.