Niezwykli goście na niezwykłym apelu.

12 czerwca br. w hali naszej szkoły odbył się uroczysty apel poświęcony 10 rocznicy śmierci naszego papieża, Jana Pawła II oraz pierwszej rocznicy Jego kanonizacji. W montażu słowno-muzycznym upamiętniającym życie Ojca Świętego, służbę Bogu i ludziom oraz czas pontyfikatu, zaangażowanych było wielu uczniów od klas I SP do klas III gimnazjum. Tę niezwykłą uroczystość uświetnił swoją obecnością, wizytujący łagiską parafię, Jego Ekscelencja ksiądz biskup Grzegorz Kaszak. Biskup przed apelem spotkał się z pracownikami naszej szkoły. Na apelu obecni byli również: ksiądz proboszcz – Grzegorz Rozpończyk, przewodniczący Rady Miasta Będzina -Krzysztof Dudziński, radny Marek Wieczorek oraz przedstawiciel Rady Rodziców, pani Iwona Flasza. Na zakończenie, w nawiązaniu do sportowego życia Ojca Świętego, goście obejrzeli pokaz szermierczy w wykonaniu naszych uczennic.

Apel przygotowały panie: Małgorzata Sęk, Katarzyna Głowacz, Jolanta Mosór i Teresa Widurska.