Zdrowo i Sportowo

Klasa I b wzięła udział w ogólnopolskiej, bezpłatnej akcji Zdrowo i Sportowo, która jest projektem edukacji i aktywizacji ruchowej dzieci w przedszkolach i szkołach podstawowych. Celem akcji jest przede wszystkim zwiększenie aktywności fizycznej dzieci oraz wyrobienie zdrowych nawyków żywieniowych, które będą przekładać się na stan ich zdrowia w przyszłości.
​Uczniowie klasy I b przez cały rok szkolny 2021/2022 realizowali szereg tematów związanych ze zdrowym trybem życia i odpowiednim żywieniem. Wykonywali ćwiczenia, grali w gry edukacyjne oraz przede wszystkim łączyli naukę z zabawą. Akcja przyniosła wiele pozytywnych efektów w drodze do zwiększenia aktywności fizycznej dzieci oraz dostarczyła wiedzę o zdrowych nawykach żywieniowych.