Terapeutyczna, radosna, pełna pozytywnej energii wizyta w alpakarnii !!!

Ten dzień był piękny, mądry, uśmiechnięty, pouczający,  słoneczny, radosny… i pełen pozytywnej energii, którą otrzymaliśmy od najzabawniejszych i najmilszych zwierzaków pod słońcem – alpak! Dzieci dowiedziały się o zasadach hodowli alpak,  zobaczyły jak z runa można zrobić kłębek wełny, zdobyły wiele informacji na temat życia tych uroczych zwierzaków. Poznały zasady “obsługi” Gucia, Milorda , Imbirka i czwórki pozostałych chłopaków, mieszkańców łagiskiego “Zakątka Alpak”. Jeśli kiedyś dopadnie Cię smutek, będziesz miał gorszy dzień porozmawiaj z przyjacielem, wybierz się na spacer z psem, pogłaskaj kota lub…  poczęstuj alpakę marchewką, gwarantujemy – od razu się uśmiechniesz, tak jak MY !

Related News

Wszelkie prawa zastrzeżone © mzs4.bedzin.pl