Rejonowe igrzyska dzieci w „ Grach i zabawach”.

Nowa formuła rozgrywania turnieju  z gier i zabaw dla uczniów klas II-IV chyba się nie sprawdziła . Zawody były istnym maratonem, który trwał niemal cztery godziny, a przygotowane konkurencje były bardzo wyczerpujące dla dzieci. Nasi uczniowie rywalizowali z trzema najlepszymi drużynami rejonu : SP 4 z Będzina , SP31 z Dąbrowy Górniczej i SP 5 ze Strzemieszyc. Podczas zmagań nie brakowało emocji, łez, zwątpienia i chwilami sportowej złości, że coś się nie udało. Ostatecznie po kilku godzinach zmagań szkoła została sklasyfikowana na III m-cu.

Reprezentacja klas II: Kalina Cichy, Nikola Dróżdż, Krystian Dudziński, Kacper Kapcia, Miłosz Kozak, Zuzanna Kucharek, Hanna Malinga, Gabriel Michalski, Gabriel Pawelec, Alan Skręt, Patryk Włodarczyk, Nadia Woś.

Reprezentacja klas III: Natalia Flasza, Weronika Gancarz, Jakub Krawczyk, Mikołaj Lorek, Kacper Nowacki, Piotr Potrawa, Amina Pozierak, Amelia Siwek, Piotr Stangret, Julia Wilkosz, Anna Miklikowska, Kacper Węgrzyn.

Reprezentacja klas IV: Jakub Grzelak, Konrad Jakubczyk, Kinga Krawiec, Maja Milata, Dawid Pierzchała,

Katarzyna Szajbe, Malwina Tomczak, Oliwier Ułart, Oliwia Wit, Bartosz Czajer, Paula Redel, Franciszek Dul, Marcel Myrta, Tobiasz Janus, Wojciech Wyskiel.

Related News

Wszelkie prawa zastrzeżone © mzs4.bedzin.pl