Pierwszaki

Kasy Ia i Ib uczestniczą w największym w Polsce programie edukacyjnym
„Akademia Bezpiecznego Puchatka”,
który uczy Pierwszoklasistów, jak być bezpiecznym na drodze, w domu, w szkole oraz w czasie odpoczynku.

Materiały wzbogacone są również o tematykę
związaną z pierwszą pomocą oraz zagrożeniami
wynikającymi z korzystania z internetu.

Dodatkowo przekazuje dzieciom przydatne informacje związane
z efektywnym zapamiętywaniem, treningiem koncentracji, nauki selekcji
informacji i rozwijaniem kreatywności.

Program przygotowywany jest przez firmę Maspex – właściciela marki Puchatek wraz z Biurem Prewencji i Biurem Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji oraz Metodykami. Patronat honorowy sprawuje Komendant Główny Policji.

To my I a i nasze pierwsze wspólne zdjęcie.

Od lewej:
Kuba Winiarski, Michalina Hypki-Hałka, Konstancja Markowska, Diana Pokusai, Szymon Garczarczyk, Filip Latos,
Adam Bochacki, Hubert Łabędzki, Aleksander Zglinicki, Igor Wikarek, Antoś Pędziwiatr, Jakub Smagała, Karol Micor,
Magda Ziętek, Zuzia Góra, Jagoda Sośnica, Wiktoria Rubik.

To my I b i nasze pierwsze wspólne zdjęcie 🙂

Bielecki Patryk, Bogdanowicz Mateusz, Czech Karolina, Gancarz Hanna, Górny Filip, Grabowski Antoni, Kogut Jakub, Kopijka Natalia, Maciejczyk Oliwier, Maroszek Bartosz, Miśta Natalia, Mołda Nadia, Neuman Wojciech, Nowak Aleksandra, Nowak Radosław, Pichit Patryk, Pietrzyk Aleksander, Pozierak Tymon, Sołomieniuk Michalina, Wojciechowska Julia.

Nieobecni na zdjęciu – Michalina Sołomieniuk, Radosław Nowak