Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Klasa 4a i 4b wzięły udział w imprezie czytelniczej promującej zalety głośnego czytania. Dzieci poznały przynajmniej kilka powodów dla, których warto czytać głośno, posłuchały jak czytają dla nich nauczyciele i  sami mogli zaprezentować swoje umiejętności. Wszystkie czytane fragmenty…. można znaleźć w książkach w naszej bibliotece. Wiele umiejętności związanych z pięknym  czytaniem zaprezentowały Pani Jowita Czyż i Pani Beata Dworak, bo dostały do przeczytania bardzo trudne łamańce językowe. Znakomicie się wywiązały z powierzonego zadania! Dzieci dostały także zadanie do domu – mają dziś głośno przeczytać fragment ulubionej książki domownikom! Uczniowie w szkole mogli dowiedzieć się więcej o tym dniu  z gazetki zaprezentowanej na szkolnym korytarzu .