MISTRZOWIE DZIENNIKARSTWA  WRACAJĄ Z PUCHARAMI!

To był nasz dzień! Z wielką radością ogłaszamy,
że jury I Powiatowego Konkursu Dziennikarskiego 15 maja przyznało uczniom naszej szkoły I oraz II miejsce w kategorii wideo!!! Autorami  zwycięskich wywiadów są: Bartosz Turlej wraz
z Marcinem Kiszelem oraz Piotr Konieczny.

Serdeczne gratulacje dla uczniów, którzy razem z nauczycielem języka polskiego na nowo rozważyli pojęcie patriotyzmu i podjęli rozmowę na temat miłości do Ojczyzny. Efektem ich pracy są nagrodzone wywiady. Jest to również ciąg dalszy przygody zapoczątkowanej warsztatami dziennikarskimi, które zorganizowała w naszej szkole p. Kamila Kozieł.

Cieszymy się,  że podczas  uroczystej gali rozdania nagród mieliśmy również okazję wysłuchać prelekcji przygotowanej przez dziennikarza redakcji Dziennika Zachodniego. To było owocne popołudnie, które inspiruje do dalszego działania!

 

Related News

Wszelkie prawa zastrzeżone © mzs4.bedzin.pl