Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt

Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt
Wspaniale zaprezentowały się dziewczęta podczas zawodów powiatowych w piłce ręcznej rozgrywanych we własnej hali. W tym morderczym maratonie odprawiały z kwitkiem kolejne zespoły. Na początek rozegrały bardzo ważny mecz z drużyną Mierzęcic. To niewygodny rywal, z którym już walczyły w ubiegłym roku. Tym razem inicjatywa należała do naszych piłkarek, które po chwilowym zastoju, szybko złapały właściwy rytm i wygrały 5:3. W kolejnej odsłonie czekał nas trudny pojedynek, z równie mocnym zespołem SP13. Dziewczęta zagrały bardzo uważnie, mądrze w obronie, a szybkie ataki przyniosły bramki. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 7:2. To były najtrudniejsze dwa mecze, w kolejnych nasze piłkarki grały już na luzie i wysoko pokonały drużyny: z Siemoni- 11:1 i z Dąbia również 11:1. Wygrane wszystkie mecze dały dziewczętom zasłużone
I m-ce i awans do zawodów rejonowych.
Zespół grał w składzie: Klaudia Kozieł, Zuza Lenkiewicz, Paulina Porada, Zuza Porada, Oliwia Wilk, Emilia Myrta, Ewa Zając, Emilia Habryn, Oliwia Sokołowska, Julia Pilewska,
Daria Żwirek, Chwastarz Wiktoria, Ola Drążkiewicz.

Related News

Wszelkie prawa zastrzeżone © mzs4.bedzin.pl