Mistrzostwa Powiatu Będzińskiego w mini koszykówce chłopców

Do Czeladzi przyjechały najlepsze zespoły w popularnym „baskecie „ chłopców, by rozegrać zawody powiatowe. W stawce dwóch zespołów z Czeladzi, dwóch z Będzina
i Psar byli również nasi chłopcy z klas V-VII. Początek zawodów był dla nas bardzo nerwowy. Mało brakowało, a zostalibyśmy z nich wykluczeni. Na szczęście wszystkie formalności zostały załatwione i do pierwszego meczu z zespołem

Czeladzi 2 chłopcy przystąpili bardzo zmotywowani. Po dobrej grze, prowadzonej pod własne dyktando uzyskali szybko przewagę , której nie oddali już do końca. Zwycięstwo pozwoliło im zagrać w ścisłym finale. Najpierw zmierzyli się z drużyną Psar. Mecz był bardzo zacięty i wyrównany, ale w końcówce zabrakło szczęścia i chłopcy przegrali . Kolejne spotkanie , z zespołem gospodarzy , drużyną z Czeladzi 1, toczyło się już pod dyktando rywali. Druga porażka naszego zespołu pozwoliła ostatecznie na zajęcie III m-ca.

Zespół grał w składzie: Kajetan Lorek, Wiktor Gancarz, Miłosz Janus, Igor Kyrcz, Dawid Małkowski, Bartek Szpak, Piotr Dawal, Paweł Węgrzyn, Patryk Ćmachowski, Kuba Sokołowski, Wiktor Panok, Łukasz Kołodziej, Mateusz Szpernalowski, Szymon Borkowski, Bartek Turlej.

 

Related News

Wszelkie prawa zastrzeżone © mzs4.bedzin.pl