Mistrzostwa Będzina w mini piłce ręcznej chłopców

Mistrzostwa Będzina w mini piłce ręcznej chłopców.

Nasza szkoła gościła cztery najlepsze drużyny w piłce ręcznej chłopców: SP4,9,11,13. Początek zawodów był dla nas bardzo udany. W pierwszym meczu z SP11  chłopcy rozbili swoich rywali 16:4. Bardzo emocjonujący od samego początku, do samego końca, był mecz z zespołem SP13. To jedna , to druga drużyna zdobywała jedno bramkową przewagę. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym 8:8.  Na koniec chłopcy zmierzyli się z zespołem SP4. Mecz miał swoją dramaturgię , bo chociaż nasi szczypiorniści mieli przewagę na boisku, to w końcówce spotkania, mimo ciągłych ataków, nie mogli celnie rzucić do bramki. Minimalna przegrana 6:8 dała naszej drużynie ostatecznie turnieju III m-ce w turnieju.

Zespól grał w składzie: Kajetan Lorek, Wiktor Gancarz, Miłosz Janus, Igor Kyrcz, Dawid Małkowski, Bartek Szpak, Piotr Dawal, Patryk Ćmachowski, Kuba Sokołowski, Wiktor Panok, Łukasz Kołodziej, Mateusz Szpernalowski, Szymon Borkowski, Wojtek Pasternak

 

 

Related News

Wszelkie prawa zastrzeżone © mzs4.bedzin.pl