Mistrzostwa Będzina w mini piłce ręcznej chłopców

Mistrzostwa Będzina w mini piłce ręcznej chłopców.

Udanie zainaugurowali swoje rozgrywki w piłce ręcznej chłopcy z klas V-VII.
W pierwszym spotkaniu z drużyną SP 4od początku narzucili szybkie tempo gry
i w  całym spotkaniu zdecydowanie przeważali , a „atomowe” strzały na bramkę rywali szybko pokazały , kto jest zdecydowanie lepszy . Wygrywając mecz nasi chłopcy zapewnili sobie awans do zawodów finałowych popularnego szczypiorniaka.

Zespól grał w składzie: Kajetan Lorek, Wiktor Gancarz, Miłosz Janus, Igor Kyrcz, Dawid Małkowski, Bartek Szpak, Piotr Dawal, Patryk Ćmachowski, Kuba Sokołowski, Wiktor Panok, Łukasz Kołodziej, Mateusz Szpernalowski, Szymon Borkowski, Bartek Turlej, Wojtek Pasternak

 

Related News

Wszelkie prawa zastrzeżone © mzs4.bedzin.pl