Dzień Rodzinny w oddziale przedszkolnym

2 czerwca 2017 r. dzieci z oddziału przedszkolnego obchodzili Dzień Rodziny. Na początku spotkania, zaproszeni goście obejrzeli ciekawy program artystyczny, podczas którego, dzieci zaprezentowały swoje umiejętności: aktorskie, muzyczno- taneczne. Była to wyjątkowa okazja, by dzieci mogły złożyć życzenia swoim rodzicom jak również wręczyć  przygotowane serca z masy solnej. Cała impreza została zakończona piknikiem rodzinnym, gdzie rodzice wraz z pociechami bawili się grając w mini golf oraz w piłkę nożną. Imprezę również uatrakcyjnił przygotowany przez rodziców smaczny piknikowy poczęstunek. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.
Uroczystość została przygotowana przez p. Martę Kwiecień, p. Ewę Sibielak, p. Klaudię Sokołowską- Baryś.