„Orzeł Języka Angielskiego” – konkurs

Dzisiaj w szkole odbył się konkurs „Orzeł Języka Angielskiego” – wzięli w nim udział uczniowie z klas od III do VIII.
Teraz z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie wyników! Konkurs zorganizowała i przeprowadziła pani Joanna Kloc.

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją, ludzie siedzą i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, siedzi i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst „Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Języka Angielskiego" KLASY 3-4 Ogólnopolski Konkurs "Orzel Języka Angielskiego" KLASY -6 Ogólnopolski Konkurs "Orzeł Języka Angielskiego" KLASY -6 10 punktów: Zadania 1. Uzupełnij dialog: A: ...... B: 'm' from Poland. a) Where are you from? czynnoÅci John lubi robić w wolnym czasie?”
Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba i tekst „Ogólnopolski Konkurs "Orzeł Języka Angielskiego" KLASY 5-6 Ogólnopolski Konkurs "Orzeł JÄzyka Angielskiego" KLASY”