Zajęcia terenowe z geografii

Podczas lekcji wykonywane były doświadczenia, eksperymenty. Na dworze uczniowie badali zjawiska meteorologiczne przy pomocy przyrządów, obserwowali i rozpoznawali typy gleb, rozróżniali minerały i skały, poznawali różne gatunki drzew.
Teraz uczniowie wykonują pracę konkursową – album monograficzny o swoim mieście, a za miesiąc wyniki 😀

„Wirusoochrona„ – akcja przypominająca zasady higieny

W akcji „Wirusoochrona„ uczniowie zostali zapoznani z zasadami higieny osobistej, zgodnie z instrukcją myły ręce, dostali nawet odznaki. 😀Zostały wywieszone plakaty informacyjne na korytarzu, dzieci malowały tematyczne prace dla utrwalenia wiadomości.

Lekki tornister

Podczas akcji – : Lekki tornister uczniowie i plecaki zostały zważone, dzieci malowały rysunki z lekkim tornistrem, podczas zebrań rodzice zostali poinformowani o kampanii – w pierwszym etapie uczniowie i rodzice obecnych klas 1.
Natomiast takie same działania były w poprzednim roku w czerwcu dla pozostałych klas.