Wolne miejsca w przedszkolach w Będzinie

W  OP w SP9 jest 8 miejsc wolnych .

Rodzice – mieszkańcy Będzina – zainteresowani przyjęciem dziecka do przedszkola na wolne miejsca powinni w terminie od 4 do 10 maja 2021 roku złożyć w wybranej placówce wychowania przedszkolnego z wolnymi miejscami wniosek o przyjęcie w ramach postępowania uzupełniającego. Obowiązują wzory wniosków i załączników wykorzystywane podczas rekrutacji podstawowej. 14 maja 2021 roku o godz. 14.00 placówki organizujące postępowanie uzupełniające podadzą do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych.

Ze względu na sytuację zagrożenia epidemią wirusa Covid-19 rodzice mogą skorzystać z dwóch sposobów dostarczenia wniosków:
1) wysłanie skanu wniosku i pozostałych dokumentów drogą mailową na adres  wybranej placówki,
2) dostarczenie dokumentów w wersji papierowej do placówki w zamkniętych kopertach.

Rowerowy maj

Przygotowujemy się do udziału w kampanii Rowerowy Maj, która odbędzie się w dniach 4-24 maja 2021r.
Wiosenna kampania zachęca uczniów i przedszkolaków do wybierania aktywnego środka transportu podczas podróży do szkoły lub przedszkola.

Zasady kampanii są bardzo proste: każdy przedszkolak, uczeń i nauczyciel, który w maju dotrze na lekcje w sposób aktywny: na rowerze, hulajnodze, rolkach czy deskorolce, otrzymuje naklejki do rowerowego dzienniczka i na wspólny plakat klasowy.

Natomiast w przypadku, gdy będziemy funkcjonować w trybie zdalnego nauczania, za podróże punktowane w rywalizacji uznaje się przejazdy do dowolnego celu (rowerem, hulajnogą, na rolkach, wrotkach), które trwają minimum 30 min.

Drogi Rodzicu, jeśli chciałbyś aby Twoje dziecko mogło wziąć aktywny udział w Rowerowym Maju koniecznie podpisz zgodę na udział w kampanii.
Zgody można odebrać w świetlicy szkolnej lub pobrać wzór do wydrukowania ( w załączniku ) i odesłać podpisany dokument na adres d.segietatrzeciak@sp9.bedzin.pl

Podpisane zgody proszę przesyłać mailowo lub przynosić osobiście do szkoły do dnia 30 kwietnia b.r.

Informacje na temat akcji Rowerowy Maj znajdują się pod adresem https://rowerowymaj.eu/

Regulamin-kampanii-Rowerowy-Maj-2021-Będzin

Klauzula-informacyjna-Rowerowy-Maj-2021-Będzin (1)

zgoda na udział w Rowerowym Maju (1)