Nasi!!! Niepokonani!!! GRATULACJE!!!

🔝 |

VitaSUN MKS Będzin

przypieczętował awans do Turnieju Finałowego Mistrzostw

Śląska Siatkówka Młodzików. Dziś ekipa ze Szkoły Podstawowej nr 9 im. Noblistów Polskich w Będzinie
pokonała u siebie, bez straty seta, rówieśników ze Skoczowa i Częstochowy.

🆚 |

KS Siatkarz „Beskid” Skoczów

2:0 (25:17, 25:16).

🆚 |

Hemarpol Norwid Częstochowa – Grupy młodzieżowe

2:0 (25:14, 25:21).

„Moje małe szaleństwa” to cykliczne spotkania uczniów klasy IIB i ich pasjami.

Tym razem zaprezentowała się nam Hanna Wolny.
Jej pasją jest taniec, od 4 lat tańczy w zespole Sarmatki, ta grupa taneczna zajmuje się cheerleaderingiem. Hania mówiła o swojej pasji z wielkim zaangażowaniem, pokazała swoim koleżankom i kolegom z klasy atrybuty tancerki: strój, pompony, odpowiednie obuwie. Główną atrakcją wystąpienia Hani były medale, które zdobyła wraz ze swoją grupą taneczną w licznych konkursach. Udało się jej nawet przeprowadzić krótką rozgrzewkę ruchową.
Gratulujemy 🤩

CZY WSPÓŁPRACA SIĘ OPŁACA? Pierwsze zajęcia projektu Przyroda z klasą realizowane w świetlicy !

CZY WSPÓŁPRACA SIĘ OPŁACA?
Pod takim tytułem przebiegły pierwsze zajęcia projektu Przyroda z klasą. Czy wiesz, jak żyje jeż?” realizowanego w grupie świetlicowej. Wiele pouczających aspektów udało się wpleść w tę tematykę. Okazuje się, że nawet podczas zabawy ruchowej „Wyścig poduszek” potrzebna jest współpraca. Głównym zadaniem dzieci było zbudowanie konstrukcji, dzięki której jajko opuszczone na ziemię z wysokości 2 metrów nie potłucze się. Okazało się,
że wystarczy kilka rzeczy, takich, jak plastikowy kubek, trzy balony, trzy słomki, trochę taśmy klejącej i oczywiście wyobraźnia, no i współpraca. Wyniki wspólnej pracy dzieci z trzech klas początkowych są bardzo zadowalające i obiecujące. Wszyscy uczestnicy chcą WIĘCEJ!