Przedszkolaki chłopaki :)

Dzieci z oddziału przedszkolnego świętowały dzisiaj DZIEŃ CHŁOPAKA. To był mile spędzony dzień , a upominki sprawiły dzieciom wiele radości !

Czas na naukę empatii ! Przemocy trzeba przeciwdziałać !

W dniu dzisiejszym klasa 3b wraz w wychowawcą – panią Dorotą Rzeczkowską uczestniczyła w warsztatach profilaktycznych pt. ,,Empatia, przeciwdziałanie przemocy”. Zajęcia prowadziła pani psycholog Monika Majdziak z Pracowni szkoleniowo – badawczej ,,Krokus”.
Empatia to zdolność do odczuwania stanów psychicznych drugiego człowieka, wczucia się w sytuację innej osoby. Jest to bardzo ważna umiejętność, która pozwala nam postępować według zasady ,,nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe”.

Dzień chłopaka w 3A

Dzień chłopaka w 3 A był słooodki i śmieeeeeszny, bo oprócz pysznej czekolady chłopcy dostali skarpetki… jakby nie do pary?, a jednak…  wszystkim się podobały, są suuuper !!!
Dziewczyny już czekają na ich dzień… 🙂

Aktywna przerwa

Po kilku lekcjach spędzonych w ławce, przyda się odrobinę ruchu. Nauczyciele wf przygotowali więc dla uczniów klas siódmych ofertę sportową. Każdy kto przybył do hali z pewnością znalazł coś dla siebie. Wybór był szeroki: koszykówka, piłka nożna, badminton, tenis stołowy, tchoukball.