Widowisko edukacyjne pod tytułem „Światowid czyli Panorama Świata”

3 marca 2020 r. uczniowie z klas 1-5 brali udział w wyjątkowym widowisku edukacyjnym pod tytułem „Światowid czyli Panorama Świata” prowadzonym przez pana Stanisława Sielickiego. Organizator jak zwykle wykazał się ogromnym profesjonalizmem i kreatywnością w przygotowaniu spotkania. Widowisko dostarczyło uczniom wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Było wiele zabawy i radości, czego dowodem były uśmiechy na twarzach dzieci. Uczniowie wiele się też nauczyli. Czekamy na kolejne spotkania z panem Sielickim!

Sukcesy, sukcesy, sukcesy!

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9 w Będzinie brali udział w Miejskim Konkursie Recytatorskim „Maly OKR”. Staś Gawlik zajął 3 miejsce a Nel Sikora zdobyła wyroznienie. Pozostali uczniowie otrzymali dyplomy za udział: Samanta Bednarska, Paulina Włosek
i Wiktoria Tyrek.  Brawo!

Podziękowania za zbiórkę artykułów higienicznych dla Domu dla Bezdomnych w Będzinie ???

Dziękujemy wszystkim za liczne zaangażowanie się w pomoc dla Domu dla Bezdomnych w Będzinie.
Akcja „Zbiórka artykułów higienicznych”, została przeprowadzone na terenie szkoły.
Nasza społeczność szkolna po raz kolejny, wyjątkowo licznie zaangażowała się w tę akcję. Dziękujemy bardzo serdecznie rodzicom i dzieciom.
Zapraszamy do kolejnych akcji.