Będzie u nas Góra Grosza :)

Zachęcamy uczniów do udziału w akcji – Góra Grosza oraz do przynoszenia monet groszowych na rodzinne domy dziecka tworzone przez Fundację – Nasz Dom.
Zbiórka monet potrwa do końca grudnia.

Dziś naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele Europejskiego Instytutu Szkoleniowego i przekazali uczniom informacje o propagowanej idei pozytywnej motywacji i twórczego zaangażowania. Edukacja to fascynująca podróż w świat ciekawostek i nieograniczonej wiedzy oraz radość poznawania.
Uważamy, że w szkole nie ma przedmiotów ważnych i ważniejszych. Każdy element wiedzy przekazywanej w trakcie trwania edukacji dokłada swoją cegiełkę i wpływa na przebojowość, elokwencję i pewność siebie dziecka. Zdolność koncentracji oraz techniki pamięciowe skracają czas nauki i czynią ją ciekawszą, dlatego stanowią ważną pozycję w ofercie Europejskiego Instytut Szkoleniowego.

Mikołajki w teatrze

Przedszkolaki udały się dzisiaj do Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie na spektakl pt.,, Cudowna lampa Alladyna „.
Po zakończeniu przedstawienia dzieci odwiedził Święty Mikołaj, który złożył świąteczne życzenia oraz wręczył upomniki. ??

Gratulacje dla Patryka!!!

Patryk Pichit na Zawodach GRAND PRIX NEMO ?‍♂️ startując ze starszym rocznikiem 2009-2010 zajął
3 miejsce 50m styl grzbietowy ?
4 miejsce 100m styl dowolny
Klasyfikacja generalna po 4 rundach: ??
1 miejsce w stylu grzbietowy 50m oraz
3 miejace w stylu dowolnym 100m