Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek – przedszkolaki z wizytą

zapraszamy do galerii

Dzisiaj szkolna bibliotekę odwiedziły przedszkolaki. Wizyta była pełna atrakcji: po przywitaniu się
z Panią i mieszkającą w bibliotece myszką , dzieci otrzymały zaczarowany koralik, który miał przypominać o zasadach obowiązujących w bibliotece. Potem wspólna dyskusja pozwoliła ustalić jak należy opiekować się książką, do czego potrzebne nam czytanie i do czego służy zakładka. Przedszkolaki słuchały ze zrozumieniem opowiadania o Basi i już wiedzą, jak ważne jest noszenie kasku oraz  jeżdżenie na rowerze, rolkach lub  hulajnodze – tylko w bezpiecznym miejscu pod opieką dorosłych!

Dzieci zabrały ze sobą książki oraz  certyfikat zaświadczający o tym, że są już czytelnikami szkolnej biblioteki. To była bardzo miła wizyta !

Akcja MOTOMIKOŁAJE

Akcja pod nazwą
„MOTOMIKOŁAJE”, zostanie przeprowadzona od
15 października – 15 listopada 2019 r.
Zachęcamy do przynoszenia maskotek, zabawek i słodyczy.
Każda zabawka i maskotka ma być wyprana i nie zniszczona.
Każde dziecko z klas 1-3, dostanie ocenę celujący z religii,
a starsze dzieci punkty plusowe od +1 do +10.
Stowarzyszenie „Dawcy uśmiechu” przekażą dary do Domów dziecka.
Wszystko przynosimy do Pani Katarzyny Głowacz
opiekuna Wolontariatu. Zachęcamy do udziału w akcji