Dzień Przedszkolaka

Przedszkolaki świętowały dzisiaj swój dzień czyli dzień Przedszkolaka ? Z okazji tego święta dzieci wraz z Paniami wybrały się na Stadion do Będzina by razem z Będzińskimi przedszkolakami uczcić ten wyjątkowy dzień. Radości było co niemiara, a uśmiech na buziach dopisywał im przez cały czas ?☀️?

1 października Międzynarodowy Dzień Muzyki ?????????

Wtorek 1 października Międzynarodowy Dzień Muzyki. ?????????
W tym dniu będzie w szkole kolorowo i wesoło. Każdy z uczniów i nie tylko:) przebiera się za swojego idola muzycznego czyli kogoś kogo lubi słuchać. Mile widziane super fryzury, stroje i rekwizyty. Najlepsza charakteryzacja zostanie nagrodzona! Oj będzie się działo….

Trzeba dbać o słuch !

Przedszkolaki uczestniczyły dzisiaj w warsztatach o niedosłuchu. Pani Kasia wyjaśniła dzieciom jak zbudowane jest ucho oraz w jaki sposób dźwięki trafiają do naszych uszu. Dzieci były bardzo zaciekawione zajęciami i chętnie brały udział w zadaniach przygotowanych specjalnie dla nich. ?